Výukové programy Didakta.cz

Žáci a vyučující naší školy mají možnost bezplatně využít kompletní balíček výukových programů společnosti Silcom Multimedia, s.r.o. Všechny výukové programy jsou dostupné pod následujícím odkazem a po zadání PINu, který Vám sdělí vyučující:

www.didakta.cz

• Aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10, ale fungují i v Linuxu
  • Klikněte na vybraný výukový materiál, měl by se spustit. Pokud prohlížeč hlásí, že nemáte povolen FlashPlayer, vyzkoušejte ještě jeden jednoduchý trik: Klikněte na výukový titul pravým tlačítkem myši a otevřete jej v novém okně. Toto někdy pomůže, pokud ne, musíte povolit FlashPlayer nebo nainstalovat DidaktaCZ Projector (viz další bod).
  • Ke spouštění výukových materiálů tvůrci důrazně doporučují využít aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto odkazu http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip.
  • Stažený soubor rozbalte a spusťte instalaci.
  • Společnost Silcom Multimedia upozorňuje, že pro uživatele z řad žáků vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytuje z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na webu společnosti v sekci Podpora
  • Akce platí do odvolání