VIDEOKONFERENCE (9:50-10:35 hodin) - slovní druhy (podstatná jména)

v pondělí 1.3. 2021 se společně sejdeme v čase 9:50 až 10:35 hodin na Moodlu na videokonferenci.

Společně si projdeme zbytek slovních druhů, se kterými jsme pracovali na padletu a pak se zaměříme na podstatná jména.

Nachystejte si sešit do mluvnice, pracovní sešit a učebnici.

Vše je také na Moodlu.

Přeji pěkný den, s pozdravem EB:-)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro ty, kteří nebudou na videokonferenci:

• na Moodlu máte pracovní list na slovní druhy, projděte si jej, vyplňte a pošlete na Moodl do pondělní půlnoci (1.3.2021)

VIDEOKONFERENCE 6.B 12.35, 6.C 11.40 - Slabiky, procvičování - přítomný čas průběhový

V dnešní hodině se potkáme u videokonference na Moodlu.

6.B 12.35-13.20

6.C 11.40-12.25

Nachystejte si učebnici, pracovní sešit a sešit do AJ.

Pokud se nezúčastníte videokonference, najdete zadaný úkol na Moodlu.

Termín splnění: 2. března 2021

Těším se. LK

Trojúhelník - kružnice opsaná (VIDEOKONFERENCE 7:55)

Zdravím své žáky a zvu Vás na online hodinu, kde si představíme těžnice v trojúhelníku. Mějte u sebe, prosím, rýsovací pomůcky.

Videokonference Měření objemu 6. A 7:55, 6. B 8:50

Dobrý den

sejdeme se na videokonferenci a probereme měření odměrným válcem a měření objemu pevných těles
- Moodle - F6 - domácí úkoly - nahoře - Videokonference - Měření objemu pevného tělesa

nachystejte si sešity se zápisy

Krásný den

Výtvarná výchova

Fotografie - Okamžik přicházejícího jara

: Výtvarná výchova

Otevři zadaný soubor a splň úkoly v něm. CHVÁLÍM ŽÁKY, KTEŘÍ SI PEČLIVĚ PLNÍ SVÉ ÚKOLY!!!

Připomínám všem, že úkoly jsou vždy hodnoceny známkou, plňte je poctivě. Vkládejte je vždy v daném termínu na Moodle, tvoří Vám známku na vysvědčení pro 2. pololetí.