VIDEOKONFERENCE: Zájmena; v 8:50

Dnešní hodina proběhne formou videokonference. Téma: zájmena

Pokud by videokonference selhala a pro ty co se nemohou zúčastnit:

Práce v pracovním sešitě - celá strana 11, cv. 5, 6/strana 12.

Dějepis

VIDEOKONFERENCE 11:40 - Středověk - Románský sloh

: Dějepis

Pěkný den,

setkáme se v 11:40 na videokonferenci na Moodlu. Dokončíme téma Románský sloh.

Připravte si prosím pracovní sešit. Procvičíme si získané znalosti. Na konci hodiny si zapíšeme zápis k Románskému slohu. Naleznete jej na Moodlu.

Přeji hezký den.

VIDEOKONFERENCE 7:55 - Celá čísla, sčítání

Pěkný den,

v dnešní hodině nás čeká procvičování sčítání celých čísel, které nám dělá docela značné potíže. Pokusíme se to dopilovat.

Připojte se tedy včas, ať využijeme naplno stanovený čas. Sejdeme se v 7:55 na Moodlu. Připravte si učebnici.

Přírodopis

Ptáci - význam ptáků v přírodě.

: Přírodopis

1. Shlédněte video:

2. Zapište zápisy z videa do sešitu.

3. Vložte kopii sešitu se zápisy z dnešního videa do moodle, bude zkontrolován a ohodnocen. Termín je 25.11. do 21:00 hodin.

VIDEOKONFERENCE: Hudba adventu, roráty, chrámová hudba, hra na online hudbení nástroje - koleda

Milé sedmačky a sedmáci, zvu vám možná na poslední videokonferenci před vaším návratem do školních lavic. Více na moodle.

Cvičení z matematiky

Zlomky - souhrnné opakování

: Cvičení z matematiky

Zdravím vás,

vypočítejte příklady z pracovního listu a své řešení vložte do moodlu Úkol 4 - Zlomky  nejpozději do neděle 29. 11. 2020.

Neodevzdání úkolu bude hodnoceno nedostatečně.

Seminář z matematiky

Zlomky

: Seminář z matematiky

Zdravím své žáky, prosím o vypracování Úkolu 05, jehož zadání najdete na Moodlu.

Seminář z dějepisu

dobrovolná VIDEOKONFERENCE na 15 min. (12:35-12:50)

: Seminář z dějepisu

Pěkný den,

prosím pokračujte na zadaném úkolu, který jste začali zpracovávat již minulý týden. A to vypracování komiksu na jednoho z českých knížat. V šesti okénkách máte vyobrazit určitou událost z jeho života...

Kdo by se potřeboval na cokoliv zeptat, nechť tak učiní na dobrovolné videokonferenci od 12:35-12:50.

Přeji hodně sil a úspěchu.